Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Cenniki do pobrania

Regulamin

Dane firmy:

PT-DIGITAL Paweł Trzciński

ul. Głowackiego 23

32-300 Olkusz

NIP: 644-309-24-58

Regon: 241009419

 

I. Informacje ogólne

1. Niniejszy regulamin określa zasady korzystania ze Sklepu Internetowego, składania zamówień na produkty dostępne w Sklepie Internetowym, dostarczania zamówionych produktów Klientowi, uiszczania przez Klienta opłat związanych ze sprzedażą produktów oraz innych opłat, uprawnień Klienta do anulowania zamówienia i odstąpienia od umowy, w tym ograniczeniach tego prawa wynikających z art. 38 ustawy o prawach konsumenta, oraz pouczenie o skutkach odstąpienia od umowy.

2. Właścicielem Sklepu Internetowego PT-DIGITAL jest PT-DIGITAL Paweł Trzciński z siedzibą w Olkuszu przy ul. Głowackiego 23, ( kod pocztowy 32-300). Tel. 533 024 024, e-mail: biuro@pt-digital.pl

3. W skład usług wchodzi Sklep Internetowy PT-DIGITAL, pod adresem internetowym www.pt-digital.pl

4. PT-DIGITAL nie pobiera opłat za rejestrację w Sklepie Internetowym, w tym za przeglądanie ofert Sklepu Internetowego, dostęp do Internetu może się wiązać z koniecznością ponoszenia opłat na rzecz dostawcy tej usługi.

5. Każda osoba korzystająca ze Sklepu Internetowego („Klient”) przyjmuje do wiadomości, że obsługa Klienta odbywa się przy wykorzystaniu systemu teleinformatycznego, zapewniającego przetwarzanie i przechowywanie, a także wysyłanie i odbieranie danych, zgodnie z brzmieniem ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002r., nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

6. Warunkiem korzystania ze Sklepu Internetowego jest zapoznanie się z Regulaminem i zaakceptowanie go.

7. W celu złożenia zamówienia na produkt znajdujący się w ofercie sprzedażowej Sklepu Internetowego PT-DIGITAL konieczne jest założenie konta użytkownika pozwalającego na dokonywanie zakupów za pośrednictwem Sklepu Internetowego. Rejestracja następuje poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego. Login i hasło uprawniają Klienta do logowania się do Sklepu Internetowego PT-DIGITAL. Po zalogowaniu się do Sklepu Internetowego Klient ma dostęp do historii swoich zamówień. Istnieje również możliwość zakupu towaru przez użytkowników niezarejestrowanych.

8. Po zarejestrowaniu się w Sklepie Internetowym każdorazowe logowanie odbywa się przy użyciu danych podanych w formularzu rejestracyjnym.

9. Usługi Sklepu Internetowego PT-DIGITAL są realizowane wyłącznie na terenie Polski.

 

II. Warunki świadczenia usług drogą elektroniczną

1. Dla zapewnienia bezpieczeństwa i wygody korzystania ze Sklepu Internetowego, Klient powinien dysponować urządzeniem spełniającym określone standardy:

 • aktywne połączenie z Internetem pozwalające na obustronną komunikację przez protokół HTTPS,
 • prawidłowo zainstalowaną przeglądarkę internetową obsługującą standard HTML 5 oraz technologię kaskadowych arkuszy stylów (CSS3), np. Internet Explorer w wersji 9.0 lub nowszej, Mozilla Firefox w wersji 7.0 lub nowszej, Google Chrome w wersji 10.0 lub nowszej, Opera w wersji 10.0 lub nowszej,
 • włączoną obsługę Java Script oraz cookies (zwykle domyślnie włączona w przeglądarce),
 • aktywny adres e-mail
 • aktywny numer telefonu komórkowego

 

 III. Przetwarzanie danych Klienta

1. Do prawidłowej rejestracji konta w Sklepie Internetowym PT-DIGITAL niezbędne jest:

 • podanie aktywnego adresu e-mail,
 • podanie adresu dostawy,
 • podanie danych do faktury VAT (opcjonalnie),
 • podanie aktywnego numeru telefonu komórkowego,
 • zdefiniowanie hasła, które jest znane jedynie Klientowi.

2. Do prawidłowej realizacji zamówień w Sklepie niezbędne są następujące dane:

 • imię,
 • nazwisko,
 • dane adresowe,
 • e-mail,
 • numer telefonu komórkowego.

3. Na adres e-mail wysyłane będą następujące wiadomości:

 • informacje o zakupie produktu w Sklepie Internetowym i wybranej formie wysyłki,
 • informacje o dacie nadania przesyłki wraz z numerem nadania przesyłki,
 • dotyczące kontaktu Sprzedającego z Kupującym (Klientem) w celu ustalenia dodatkowych szczegółów ,
 • treści marketingowe, jeżeli Klient wyrazi osobną zgodę na ich otrzymywanie.

4. Podany numer telefonu wykorzystywany będzie w celu przekazywania wiadomości takich jak:

 • informacje o nadaniu przesyłki do Klienta (nie we wszystkich przypadkach, czasem wiadomości tego typu będą przesyłane droga mailową),
 • kontakt Sprzedającego z Kupującym.

 

Przeglądanie asortymentu Sklepu nie wymaga rejestracji.

Firma PT-DIGITAL jako Administrator Danych informuje, że dane osobowe Klientów gromadzone za pośrednictwem Sklepu Internetowego przetwarzane będą na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 3 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, dalej: Ustawa).

Wedle tej Ustawy firma PT-DIGITAL zobowiązuje się do ochrony danych klientów (osób fizycznych) zebranych w bazie danych firmy (zabezpieczenia ich przed dostępem osób trzecich), informowania o posiadaniu danych klienta i w jakim celu będą te dane wykorzystywane.

Klientom przysługuje prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania poprzez kontakt: PT-DIGITAL Paweł Trzciński Ul. Głowackiego 23, 32-300, Tel. 533 024 024, e-mail: biuro@pt-digital.pl lub w panelu klienta

 

IV. Przyjmowanie i realizacja zamówień w Sklepie Internetowym

1. Klient składa zamówienie w Sklepie Internetowym poprzez dokonanie wyboru towarów, umieszczenie ich w elektronicznym „koszyku” oraz wypełnienie formularza zamówienia. Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje wiadomość elektroniczną
e-mail potwierdzający treść zamówienia oraz informację o sposobie płatności za towar.

2. Wysłane przez Sklep Internetowy potwierdzenie przyjęcia zamówienia na podany przez Klienta adres e-mail stanowi oświadczenie o przyjęciu oferty, o której mowa powyżej.

3. Klient jest informowany o dacie wysłania towaru poprzez wiadomość elektroniczną wysyłaną na podany przez Klienta adres e-mail lub poprzez SMS wysyłany na podany przez Klienta numer telefonu komórkowego (nie we wszystkich przypadkach).

4. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem dostępności towaru. W przypadku, gdy z przyczyn niezależnych od Sklepu realizacja zamówienia nie będzie możliwa Sklep niezwłocznie zawiadomi o tym fakcie Klienta wraz z informacją o przysługujących Klientowi w związku z tym faktem prawach, w szczególności prawie odstąpienia od umowy.

5. Sklep realizuje zamówienia hurtowe.

6. W celu zapewnienia Klientom bezpiecznych zakupów firma PT-DIGITAL zastrzega sobie prawo do kontaktu telefonicznego celem potwierdzenia zamówienia w przypadku:

 • zamówienia płatnego za pobraniem powyżej wartości 1000 zł,
 • nieodebrania przez Klienta zamówienia,
 • niedostępności towaru.

 

W przypadku wątpliwości co do poprawności danych teleadresowych, w szczególności braku adresu, numeru telefonu, adresu e-mail, nieprawidłowego kodu pocztowego itp., firma PT-DIGITAL skontaktuje się z Klientem telefonicznie lub poprzez e-mail w celu weryfikacji danych. W przypadku odmowy realizacji zamówienia płatnego z góry przez PT-DIGITAL, Klient niezwłocznie otrzyma zwrot dokonanej przedpłaty na wskazany rachunek bankowy. Sklep realizuje zamówienia złożone przez Internet oraz złożone telefonicznie. Sklep przyjmuje zamówienia internetowe przez całą dobę, we wszystkie dni tygodnia, a zamówienia telefoniczne od poniedziałku do piątku w godz. 10-15. Zamówienia złożone w dni wolne od pracy będą realizowane w pierwszym dniu roboczym następującym po dniu, w którym zamówienie zostało złożone. Sklep realizuje zamówienia w dni robocze (poniedziałek-piątek) w godzinach 10.00-14.00. Z chwilą potwierdzenia zamówienia dochodzi do zawarcia pomiędzy Klientem i firmą PT-DIGITAL umowy sprzedaży towaru.

 

V. Ceny towarów

1. Wszystkie ceny towarów są podane w złotych polskich, zawierają podatek VAT, nie zawierają kosztów dostawy.

2. Cena podana przy każdym towarze prezentowanym w Sklepie Internetowym jest wiążącą w chwili złożenia przez Klienta zamówienia.

3. Ceny w Sklepie nie podlegają negocjacji.

4. PT-DIGITAL zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie Sklepu, wprowadzania nowych oraz usuwania wybranych towarów z oferty Sklepu, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach Sklepu, bądź wprowadzania w nich zmian. Uprawnienia powyższe nie mają wpływu na ceny towarów w zamówieniach złożonych przed datą wejścia w życie zmiany ceny, warunków akcji promocyjnych lub wyprzedaży.

5. Do każdego zakupu dołączony jest paragon fiskalny lub na życzenie Klienta faktura VAT.

 

VI. Czas, sposób i koszt realizacji zamówienia

1. Sklep realizuje dostawy zamówień w dwóch trybach:

 • dostawa pod adres wskazany przez Klienta w zamówieniu,
 • odbiór przez Klienta w siedzibie firmy: ul. Głowackiego 23, 32-300 Olkusz.

 

2. Dostawy kurierem, Pocztą Polską, Paczka w Ruchu lub Paczkomaty24 pod adres wskazany przez Klienta są realizowane przy zamówieniach płatnych z góry, po zaksięgowaniu wpłaty, lub płatnych przy odbiorze (wysyłka płatna przy odbiorze dotyczy tylko formy wysyłki: przesyłka kurierska pobraniowa).

3. Odbiór zamówień ze Sklepu w punkcie jest możliwy za opłatą z góry lub przy płatności przy odbiorze. Forma płatności przy odbiorze: gotówka lub płatność kartą. Przy odbiorze osobistym Klient jest zobowiązany okazać dokument tożsamości.

4. Zamówienia są realizowane w ciągu 24h od zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym sklepu internetowego PT-DIGITAL (przy wyborze sposobu zapłaty „przedpłata na konto”). Przy płatnościach kartą płatniczą zamówienie zostanie przekazane do realizacji po otrzymaniu pozytywnej autoryzacji przelewu (po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym sklepu internetowego PT-DIGITAL). Przesyłki pobraniowe wysyłane są w ciągu 24h (w dni robocze) od złożenia zamówienia. Czas na realizację zamówienia (24h) dotyczy dni roboczych wyłączając soboty, niedziele i święta. Przewidywany czas dostawy towaru do Klienta podany jest w opcjach dostawy.

5. Czas dostawy towaru liczony jest w dniach roboczych.

6. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie towaru lub opóźnienie w dostawie spowodowane błędnym lub niedokładnym adresem podanym przez Klienta, bądź przez opóźnienia wynikające ze strony firmy doręczającej przesyłkę.

7. Koszty dostawy zostaną uwzględnione na paragonie albo fakturze zgodnie z informacją wyświetlającą się w opcji dostawy.

8. Koszt dostawy zawsze wskazywany jest podczas wypełniania formularza zamówienia.

9. W momencie przekazania zamówionego towaru przez firmę PT-DIGITAL Firmie doręczającej przesyłki, Klient otrzymuje na swój adres e-mail wiadomość o wysyłce zakupionych towarów wraz z informacją o numerze przesyłki.

 

VII. Formy płatności

Sklep akceptuje następujące formy płatności:

 

 • Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

 

 • Przelew online 

Forma płatności elektronicznej obsługiwana przez:

 • Płatności Shoper
 • DotPay
 • PayPal
 • Przelewy24.pl
 • PayU

 

 •  Karty płatnicze:

 

 • Visa
 • VisaElectron
 • MasterCard
 • MasterCard Electronic
 • Maestro

 

 

 • Pobranie

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia.

 

 • Raty 

mBank mRaty to pożyczka ratalna, dzięki której możesz swobodnie kupować na raty w internecie. Cały proces wnioskowania o raty odbywa się w jednym oknie przeglądarki. Nie jesteś odsyłany do żadnych dodatkowych komunikatów mailowych czy placówki banku. Złożenie wniosku, otrzymanie decyzji z banku i zaakceptowanie umowy odbywa się w jednym procesie kredytowym. Ponadto wymagamy od Ciebie minimum formalności, ponieważ Twoja zdolność weryfikowana jest w oparciu o deklarację dochodu, którą składasz na wniosku o pożyczkę.

Wybór właściwej formy płatności następuje podczas wypełniania formularza zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do wyłączenia możliwości dokonania zapłaty za zamówienie: „płatność przy odbiorze” wobec Klienta, który nie odbierze wcześniej wysłanego zamówienia płatnego przy odbiorze. Po wyłączeniu tej formy dokonania zapłaty Klient może korzystać z elektronicznych form zapłaty: bankowy przelew elektroniczny, karta płatnicza.

 


Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

 

 VIII. Odstąpienie od umowy zakupu

 

CZAS NA ODSTĄPIENIE OD UMOWY: 14 dni (licząc od daty otrzymania towaru przez Kupującego)

1. Klient dokonujący zakupów w Sklepie Internetowym PT-DIGITAL, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie w terminie 14 dni. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym objął w posiadanie towar lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Klienta weszła w posiadanie towaru. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia (dostępnego w zakładce "Zwroty i Reklamacje") przed jego upływem. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

2. Można skorzystać z jednego z następujących sposobów odstąpienia od umowy:

 • Wysłanie odstąpienia od umowy na adres pocztowy: PT-DIGITAL Paweł Trzciński ul. Głowackiego 23, 32-300 Olkusz,
 • Wysłanie odstąpienia od umowy na adres mailowy: biuro@pt-digital.pl

 

3. Odstąpienie od umowy zawartej na odległość nie dotyczy firm ani osób prywatnych, które zakupiły towar na fakturę VAT.

4. Firma PT-DIGITAL zwraca Klientowi koszty związane z opłatą za zakupiony produkt oraz kwotę za przesyłkę – najtańszą dostępną formę wysyłki dla danego przedmiotu w terminie 14 dni od otrzymaniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

5. Jeżeli Klient wybrał sposób dostarczenia towaru inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez firmę PT-DIGITAL, wówczas firma PT-DIGITAL nie jest zobowiązana do zwrotu poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

6. Firma PT-DIGITAL dokonuje zwrotu płatności poprzez przelew bankowy. Jeżeli będą spełnione warunki zwrotu (szczegółowy opis warunków zwrotu znajduje się w zakładce "Zwroty i Reklamacje") - odstąpienie od umowy zostanie uznane, a kwota należna zostanie zwrócona w przeciągu 14 dni roboczych od momentu otrzymania przesyłki zwrotnej na podane konto bankowe (klient podaje nr konta bankowego poprzez wpisanie go w odpowiednie pole na formularzu zwrotu).

W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez Klienta kartą płatnicza, Sprzedający dokona zwrotu środków na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Kupującego.

7. PT-DIGITAL może wstrzymać się ze zwrotem płatności Klientowi do chwili otrzymania towaru z powrotem.

8. Klient ma obowiązek zwrócić towar PT-DIGITAL nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie towaru przed jego upływem.

9. Koszty zwrotu towaru ponosi Klient, chyba że PT-DIGITAL wyraźnie zgodzi się na ich poniesienie.

10. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru będące wynikiem korzystania z niego w nieprawidłowy sposób.

 

IX. Reklamacje towarów

1. Klient ma prawo zareklamować produkt jeśli ma wady fabryczne, jest uszkodzony bądź nie działa poprawnie.

2. Klient ma prawo zareklamować produkt w czasie trwania jego gwarancji.

3. Czas gwarancji na dany produkt jest podany na aukcji danego przedmiotu.

4. Po zakończeniu czasu trwania gwarancji na dany produkt, Klient ma prawo zgłosić reklamacje jednak wszelkie koszty związane z naprawą towaru ponosi Klient.

5. Koszty związane z wysyłką reklamowanego produktu od Klienta do firmy PT-DIGITAL ponosi Klient.

6. Koszty związane z wysyłką naprawionego towaru z firmy PT-DIGITAL do Klienta ponosi firma PT-DIGITAL.

 

X. Postanowienia końcowe

1. PT-DIGITAL nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe użycie towaru, a w szczególności za działania lub zaniechania działania przez Klienta korzystającego z towaru skutkujące wynikiem innym niż przewidziany przez producenta.

2. PT-DIGITAL nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe posługiwanie się danym towarem, niezgodnie z jego przeznaczeniem.

3. Klient zobowiązany jest do powstrzymywania się od jakiejkolwiek działalności, która mogłaby wpłynąć na prawidłowe funkcjonowanie usług PT-DIGITAL, w tym w szczególności od jakiegokolwiek ingerowania w zawartość Sklepu lub jego elementy techniczne, w tym od dostarczania treści o charakterze bezprawnym.

4. PT-DIGITAL nie ponosi odpowiedzialności za zakłócenia, w tym przerwy, w funkcjonowaniu Sklepu Internetowego spowodowane siłą wyższą, niedozwolonym działaniem osób trzecich lub niekompatybilność Sklepu Internetowego z infrastrukturą techniczną Klienta.

5. PT-DIGITAL zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu. Zmiana Regulaminu wchodzi w życie z chwilą opublikowania na stronie Sklepu Internetowego, chyba że wyraźnie zastrzeżona jest inna data wejścia w życie. Zamówienia złożone przed datą wprowadzenia zmian do niniejszego Regulaminu będą realizowane na podstawie postanowień obowiązujących w dniu złożenia zamówienia przez Klienta.

 

 

Polityka prywatności

 

PT-DIGITAL szanuje wszelkie dane przekazane zarówno czynnie jak i biernie przez Użytkowników Sklepu Internetowego i dba o zapewnienie należytej ochrony gromadzonych danych.

Zasady przetwarzania danych osobowych

W związku z prowadzeniem Sklepu Internetowego, Administrator zbiera i przetwarza dane osobowe Użytkowników Sklepu Internetowego PT-DIGITAL.

Dane osobowe Klientów będą przetwarzane przez PT-DIGITAL (będącego administratorem danych osobowych) w celu realizacji zamówienia. Szczegóły dotyczące wykorzystania danych Użytkownika znajdują się w Regulaminie w pkt. III.

Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych, które są niezbędne do realizacji zamówienia może uniemożliwić jego realizację. Klientowi przysługuje prawo wglądu do jego danych i ich poprawiania w panelu „Moje Konto” i żądania ich usunięcia. 

Dane osobowe Klientów zgromadzone w związku z korzystaniem ze Sklepu Internetowego (podane przez Klientów oraz dane zgromadzone automatycznie) będą przetwarzane zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Klient w procesie rejestracji konta ma możliwość wyrażenia osobnej zgody na przetwarzanie danych osobowych Klienta w celach marketingowych, w tym na potrzeby przesyłania informacji handlowych. Zgoda ta nie jest warunkiem koniecznym do korzystania ze Sklepu Internetowego.

Klient w dowolnym momencie może udzielić bądź cofnąć zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych w ustawieniach konta w panelu „Moje Konto”.

Klient ponosi odpowiedzialność za podanie nieprawdziwych danych osobowych.

Dane osobowe zamieszczone w formularzu rejestracyjnym, a także adresy e-mail podane w celu otrzymania biuletynu PT-DIGITAL, mogą być przetwarzane – po wyrażeniu odpowiedniej osobnej zgody.

Przetwarzanie plików typu „cookies”

Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Sklepu Internetowego i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Sklepu Internetowego. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.

Pliki cookies wykorzystywane są w celu:

 •  dostosowania zawartości stron internetowych Sklepu Internetowego do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Sklepu Internetowego i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;
 • tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Sklepu Internetowego korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;
 • utrzymania sesji Użytkownika Sklepu Internetowego (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Sklepu Internetowego ponownie wpisywać loginu i hasła;
 • utrzymywania informacji o produktach dodanych przez Użytkownika do „koszyka”.

 

W ramach serwisu Sklepu Internetowego stosowane są dwa zasadnicze rodzaje plików cookies: „sesyjne”  (session cookies) oraz „stałe” (persistent cookies). Cookies „sesyjne” są plikami tymczasowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej). „Stałe” pliki cookies przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika przez czas określony w parametrach plików cookies lub do czasu ich usunięcia przez Użytkownika.

Oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Sklepu Internetowego mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Sklepu Internetowego. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).

Ograniczenia zastosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Sklepu Internetowego lub wręcz uniemożliwić korzystanie ze Sklepu Internetowego.

 

 

 

  platnosci

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka »

Wersje językowe

Sklep jest w trybie podglądu
{nocache:23696543b3c91de2f77720dec7c58c29#0}
Sklep internetowy Shoper.pl